Fuar
 

Erpa Cebit’i fethetti!

Tek Bakım Onarım Firmasıydık!

 

Erpa Laboratuvarı

Daha keyifli bir teknoloji için...

 

Yarı iletken teknolojideki gelişim ve dönüşümün, yıllar, aylar değil haftalar hatta günlerle ölçülecek hıza ulaştığı bir çağda bakım, destek, onarım gibi hizmetlerin bu baş döndürücü hızın gerisinde kalması halinde, büyük sıkıntılar yaşarız. Hangi ölçekte çalışıyor olursak olalım; ofisinde laptopuyla çalışan bir son kullanıcı da olsak, dev ölçekli bir kuruluş da olsak, kullandığımız ve kullanmayı planladığımız teknolojinin düzenli, hızlı ve güvenilir bakımından mahrum kalırsak elimizdeki bu büyük olanaklar birer engele dönüşecektir. İşte Erpa Laboratuvarı, elinizdeki teknolojiyi mümkün olabilecek en optimum verimle kullanabilme şansı sunuyor size.

Kurulduğumuz günden beri, marka bağımsız bir servis örgütlenmesiyle, gelişen teknolojiye destek veriyoruz. Tüketici ve kurumlara sunduğumuz hizmetleri yalnızca bakım, onarım rutinleriyle sınırlı tutmakla kalmayıp, teknik hizmet verdiğimiz müşterilerimizin 1995 yılından beri teknik danışmanlığı da yapmaktayız.

-Otomasyon ve endüstriyel sistemlerinin kurulup geliştirilmesi,

-baskı teknolojisi için gereken gelişmiş monitör sistemleri,

-dizüstü bilgisayar bakım ve onarımı, medikal görüntüleme cihazlarının sağlanması,

-Tochi yedek parçalarının ithal edilmesi,

-dokunmatik monitör teknolojisinin yaygınlaştırılması gibi alanlarda Türkiye pazarına sunduğumuz yenilikler sonucunda bugün printer, monitör ve dizüstü teknolojisinde rakipsiz bir noktaya varmış durumdayız. Erpa, sahip olduğu uluslararası ofisler zinciriyle yedek parça ihtiyacını hızla kendi bünyesinde çözmekedir. Size sunduğu hizmet kalitesi, akılcı çözüm önerilerimiz, fiyat ve garanti olanaklarımızla ve ülkenin büyük bölümünde örgütlenmiş çözüm ortaklarımızla Erpa yanınızda olmaya devam edecek.

Teknolojiyi daha keyifle kullanabilmeniz için.