Hakkımızda
 

 

ERPA, 1995 yılında monitör tamiri ile başladığı teknik servis hizmetlerine, hem marka bağımsız birçok teknoloji ürününe çözüm sunarak hem de yurt çapında binlerce servis noktasına ekipman ve yedek parça satışı yaparak devam etmektedir.
1000m2 kapalı alan üzerine kurulu İstanbul Karaköy‘deki merkez binasında faaliyet gösteren ERPA, başlıca 4 ana kolda faaliyet göstermektedir:

• Teknik Servis:
Uluslararası standartlarda donanıma sahip laboratuarında, tüm marka ve modellerdeki notebook, yazıcı, projeksiyon, UPS, server, monitör ve switch cihazlarına teknik servis hizmeti sunar.
• Endüstriyel Monitör :
Başta sanayi, ticari, medikal, tanıtım ve reklam sektörleri olmak üzere bir çok alandaki firmaya özel monitör tasarımı, tedariği, üretimi ve satış sonrası hizmet desteği sağlar.
• Yedek Parça:
Tüm notebooklar ile uyumlu yedek parça, teknik ekipman ve BGA Cihazı satışı yapar.
• Eğitim :
Sosyal sorumluluk bilinci ve duyarlılığı ile sektöre yönelik eğitimler verir.

Hızla ilerleyen teknolojiye ayak uydurarak, servis verdiği ürün gamını genişleten, büyürken hizmet kalitesinden de ödün vermeyen firma, bugün notebook, monitör, tablet, yazıcı, projeksiyon, UPS gibi ürün gruplarında, TSE yeterlilik belgesi ile sektörün önde gelen firmalarına çözüm ortağı olarak hizmet sunmaktadır. Uzun yıllara dayanan tecrübe ve güçlü servis yapısı, ISO 9001:2008,TSE, IP54, SGS gibi kalite belgeleri ile ERPA, her yıl ilk 500 Bilişim Firması arasında yer almaktadır.

ERPA'da bakımı gerçekleşen ürünler, Ultrasonic yıkama sistemi ve Henkel kimyasalları ile temizlenmekte, statik paketleme aşamasından geçerek teslimatları yapılmakta, ürünlere onarım sonrası garanti olanağı sunulmaktadır.
Türkiye’nin ilk monitör ve printer laboratuarını açan ve bu konuda ilk özel lojistik destek hizmetini sunan ERPA, aynı zamanda Türkiye’de marka bağımsız ilk teknik servis hizmetini ve sektörde ücretsiz arıza tespit kavramını ilk uygulayan firma olmanın haklı gururunu tüm iş ortakları ve çalışanları ile paylaşmaktadır.

Erpa , kendi markası olan Tochi ile adaptör, batarya ve klavye, Likky markası ile batarya ve BGA Cihazı satışını gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda sektörde önemli markaların da Türkiye’deki tek ithalatçısıdır.

Teknik servis hizmeti dışında tamirat için gerekli yedek parça ve ekipmanları da ithal eden ERPA, geniş bayi ağı ile yurt çapında hizmet veren, alanında önder firmalardan biri olmuştur. Türkiye’nin en gelişmiş laboratuarlarına ve yedek parça stoğuna sahip olan firma, yedek parça tedariğini daha kolay ve daha hızlı yapabilmek için yurt dışı ofislerini de hizmete sunmuştur.
İthalat ve satışın yanı sıra yıl içinde periyodik olarak düzenlediği teknik servis eğitimleri ile de firmalara hizmet vermektedir. Bu eğitimlerde tamir için gerekli teknik bilgilerin ve püf noktalarının yanı sıra, BGA makinelerinin kullanımı da öğretilmektedir. Detaylı bilgi için:

Özel üretim ve endüstriye monitör alanında da uzmanlaşan ERPA, gerçekleştirdiği projelerle bu alanda da lider konumundadır.
Detaylı bilgi için :