Tamir Ettiğimiz Ürünler
 

Uluslararası standartlarda donanıma sahip laboratuarında, tüm marka ve modellerdeki notebook, yazıcı, projeksiyon, UPS, server, monitör ve switch cihazlarına teknik servis hizmeti sunar. Hızla ilerleyen teknolojiye ayak uydurarak, servis verdiği ürün gamını genişleten, büyürken hizmet kalitesinden de ödün vermeyen firma, bugün notebook, monitör, tablet, yazıcı, projeksiyon, UPS gibi ürün gruplarında, TSE yeterlilik belgesi ile sektörün önde gelen firmalarına çözüm ortağı olarak hizmet sunmaktadır. Uzun yıllara dayanan tecrübe ve güçlü servis yapısı, ISO 9001:2008,TSE, IP54, SGS gibi kalite belgeleri ile ERPA, her yıl ilk 500 Bilişim Firması arasında yer almaktadır.

ERPA'da bakımı gerçekleşen ürünler, Ultrasonic yıkama sistemi ve Henkel kimyasalları ile temizlenmekte, statik paketleme aşamasından geçerek teslimatları yapılmakta, ürünlere onarım sonrası garanti olanağı sunulmaktadır.

Türkiye’nin ilk monitör ve printer laboratuarını açan ve bu konuda ilk özel lojistik destek hizmetini sunan ERPA, aynı zamanda Türkiye’de marka bağımsız ilk teknik servis hizmetini ve sektörde ücretsiz arıza tespit kavramını ilk uygulayan firma olmanın haklı gururunu tüm iş ortakları ve çalışanları ile paylaşmaktadır.